КНИГИ – ТЕЖ УКРИТТЯ

Опубліковано Трунова Наталія на

КНИГИ – ТЕЖ УКРИТТЯ. Сховище від зайвих емоцій. Особливо для дітей. У цей торивожний час збережіть собі добірку найдобріших книг, які нагадають малечі: все буде добре – від проєкту “Читай українською”
✅ «Марго та єдиноріг, що жив у буфеті»
Різдвяні канікули у селі для Маргарити та її братика — по-справжньому чарівний час. Тут і ялинка, і смаколики. А які дивовижні казки розповідає бабуся!
Тим паче, є підозра, що не всі її історії вигадані. Як от оповідка про єдинорога 🦄 — його Марго навіть намагалася упіймати. Щоправда, поки безрезультатно. Але різдвяний час сповнений див, тож, хто знає — можливо, одне з них вистрибне просто із кухонної шафи?..
✅ «Факти і перекази про драконів»
Це жартівливо-правдивий конспект про казкових зміїв 🐉: дрібних чи великих, пустельних чи… космічних.
Книжка містить багато фактів і ще більше переказів про драконів, їхні звички та життя. Читач довідається, для чого драконам два серця, які відносини у них із котами та чого навчають у драконячих школах.
✅ «Щоденник жовтого пса»
Його звати Жовток, і він – наймиліший у світі пес 🐶. Пухнастий, м’якенький, кумедний і жовтий, немов сонечко. Він стане вірним другом для вашої дитини!
Разом вони будуть сміятися і бешкетувати, наздоганяти котів і вивчати зоряне небо, купатися у ванні та вести розслідування зниклих речей. І, звісно, полювати на смаколики.
✅ «Різдвяник і таємниця чарівної долини»
Казкова історія з українським колоритом та святковим настроєм, що доводить: навіть у сучасному світі є місце справжньому диву!
Цього дідо знають під різними іменами – Святий Миколай, Санта, Йоулупуккі… Але поки його розшукують у вічних снігах на Північному полюсі, він разом із помічниками готує подарунки десь посеред українських Карпат 🗻.
Так би тривало ще багато-багато років, але двійко жвавих діток волею випадку потрапили до долини… і вирішили змінити все!..
✅ ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДІВЧАТ: виклик креативності
Видання містить психологічні практики, що допоможуть дізнатися про себе більше, розвинути креативність, письменницькі та навіть підприємницькі навички, повірити в себе. https://bit.ly/2PBDMIt
Щоденні тривоги та виклики нової реальності тиснуть на нашу психіку. Втім ми, дорослі, можемо допомогти дітям відволіктися, занурившись у читання… Візьміть книжечку із собою в укриття.
Категорії: Новини