День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Опубліковано Трунова Наталія на

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
У цьому році, в умовах російсько-української війни, щоденного героїчного протистояння наших воїнів, цей День пам’яті наповнений особливим змістом. Наша, донбаська, земля стала гарячою точкою у цій війні. На її захист піднялися кращі сини країни, мужністю та героїзмом яких пишається Україна і захоплюється увесь цивілізований світ.
Величні подвиги героїв-захисників нашого краю назавжди будуть вписані в новітню історію країни.
Висловлюю глибоку шану нашим доблесним воїнам, віддавшим життя у боротьбі за свободу та територіальну цілісність України! Низький уклін батькам, виховавшим Героїв, які стануть прикладом для багатьох поколінь!
О 9-й годині ранку на всій території України розпочнеться загальнонаціональна хвилина мовчання. Вшануємо кожного,хто загинув за Україну! Усіх, хто воював. Усіх військових і усіх цивільних. Вічна пам’ять у наших серцях тим, хто пішов у безсмертя, і вічний їм спокій там, на небесах! Честь і хвала живим!
Категорії: Новини