Інфрмація для тимчасово переміщених дітей та їх родин

Опубліковано Трунова Наталія на

    Кожна дитина, яка вимушена була залишити дім та евакуюватися в інші регіони України, має право здобувати дошкільну освіту за формою, яка є найбільш безпечною для дитини.

   Існує кілька способів того, як дитина, яка через війну вимушена була змінити місце проживання (перебування) та/або місце навчання, може продовжити навчання:  .

    Якщо в закладі освіти, у якому навчалася дитина, не організовано дистанційне навчання,  дитина може продовжити навчання в іншому  закладі – за її новим місцем                                                        перебування.

   Для цього один із батьків, опікунів чи інших законних представників, родичів повинен подати до закладу освіти відповідну заяву про зарахування (її скановану копію чи фотокопію). Заява подається будь-яким способом: особисто або електронною поштою, через месенджер або іншим зручним способом для заявника.  Якщо у законних представників наявне  свідоцтво про народження дитини, медична довідка про стан здоров’я дитини, копію щеплень – бажано скановані копії чи фотокопії цих документів додати до заяви.