Як підтримати дитину, яка пережила травматичний досвід

Опубліковано Трунова Наталія на

    Сильне емоційне потрясіння, стрес, відчуття небезпеки можуть викликати у вашої дитини психологічну травму. Читайте нижче, як визначити, що у вашої дитини психологічна травма, та як ви можете їй допомогти.
Якщо дитині потрібна допомога спеціаліста – можна звертатися на дитячу гарячу лінію нашого партнера Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine, яка працює в онлайн режимі. Щоб отримати консультацію пишіть:
Telegram – @CHL116111
Puede ser una imagen de texto que dice "ознаки психологчно" травми y дитини дитина стала пасивною мовчазною з'явилися проблеми сном дитина лякаеться звукв чи зображень, що нагадують про травмуючи подёё тривожна поведнка ~ дитина знову знову програе irpax або переказуе травматичну подёю молодших дтей: повернення до бðльш ранньой наприклад, смоктання у пдлткив: незвична, часом агресивна чи деструктивна поведнка пальця) дитина не розуміе причин поди, тому думае, що це провина різка змна мжособистсних стосункi̇в (наприклад, дитина видсторонюеться вi̇д батькi̇в) вдчуття провини чи сорому різке дорослшання як подтримати дитину, яка пережила травматичний досвд unicef слухайте дитину допоможить зрозумти, що те, що вона вдчувае нормально перенаправте дитину допомогою до спецалств"
Категорії: Новини